EĞLENCELİX
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EĞLENCELİX

Eğlencenin Tek Merkezi...

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

al özlü sözlere başlıyalım sizde ekleyin

3 posters
YazarMesaj
burak_62
Moderatör
Moderatör
burak_62

al özlü sözlere başlıyalım sizde ekleyin Empty
MesajKonu: al özlü sözlere başlıyalım sizde ekleyin   al özlü sözlere başlıyalım sizde ekleyin Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 3:40 pm

Spoiler:
DELİCOCUK
Administatör
Administatör
DELİCOCUK

MesajKonu: Geri: al özlü sözlere başlıyalım sizde ekleyin   al özlü sözlere başlıyalım sizde ekleyin Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 8:09 pm

-gülü seven dikenine katlanır
-sen benimsin hayal gözlüm
-sevene canım feda sevmeyene elveda
-I love your eyes çünkü onlar very nice bir kerecik look at me ondan sonra don't forget me kalbim tiktak for you because I love you
DuMBaSS
Administatör
Administatör
DuMBaSS

MesajKonu: Geri: al özlü sözlere başlıyalım sizde ekleyin   al özlü sözlere başlıyalım sizde ekleyin Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 9:17 pm

ape olm süper la sonuncu devamını bekliorm manitaya yollucam Very Happy

lol! lol! lol! lol! lol! lol!
burak_62
Moderatör
Moderatör
burak_62

MesajKonu: Geri: al özlü sözlere başlıyalım sizde ekleyin   al özlü sözlere başlıyalım sizde ekleyin Icon_minitimeCuma Ara. 21, 2007 10:37 pm

YERYÜZÜNDE BİTEN HER AŞK İÇİN GÖKYÜZÜNDE BİR MELEK AĞLAR.

UNUTURUM DESEMDE İNANMA SAKIN ÖMRÜMCE KALBİMDEN SİLİNMEZ ADIN

BİR SIZI İÇİMDE SENDENDE YAKIN KALBİMİN SESİNİ DİNLER BULURUM SENİ.

BENİ BİR DAKİKA DEĞİL BİR SANİYE DEĞİL BİR SANİYENİN ONDA BİRİ KADAR SEV....
BİR YIL DEĞİL ON YIL DEĞİL BİN YIL MESUT OLURUM.

EN GÜZEL DENİZ GİDİLMEMİŞ OLANDIR. EN GÜZEL ÇOCUK DAHA BÜYÜMEDİ, EN GÜZEL GÜNLERİM SENİNLEDİR VE SANA SÖYLEMEK İSTEDİĞİM EN GÜZEL SÖZ DAHA SÖYLENMEMİŞ OLANDIR. SENİ SEVİYORUM.

BİR İLK GİBİ YAŞAYACAĞIM İÇİMDE, KALAN SON SEVGİ PARÇASINI SENİNLE, SAKIN AYRILMAYALIM AŞKIM ÖLSEM BİLE ELLERİNDE..

BİRGÜN BİRİ ÇIKIPTA BİR ÇIRPIDA GÜNEŞE ADINI BUZLA YAZARSA BİLKİ O SENİ BENDEN DAHA ÇOK SEVİYORDUR.

BEN SENDE İMKANSIZLIKLARINI SEVDİM. FAKAT ASLA UMUTSUZLUKLARINI DEĞİL.

SEN ENGİN ACILARLA KAVRULAN BİÇARE YÜREĞİMDE, SEVGİ DAĞININ DORUĞUNDAKİ ERİŞİLMEZ BUZULU ERİTEN KIZIL GÜNEŞ

BUGÜNÜ YAŞIYORSAM EĞER, GELECEK GÜZEL GÜNLERİN SENİ GETİRECEĞİNE İNANDIĞIM İÇİNDİR.

BENİ SANA KAVUŞTIRACAK TEK ŞEYİN ÖLÜM OLDUĞUNU BİLSEYDİM, AZRAİLİN GELMESİNİ BEKLEMEZDİM.
GÖZLERİ UZAKLIKLAR DEĞİL BAZENDE GÖZE ALAMADIĞIMIZ YAKINLIKLAR ACITIR
İNSANLAR GELMELERİYLE YANLIZLIKLARINI DAĞITANLARI SEVERLER

GİTMELERİYLE KENDİLERİNİ YALNIZ BIRAKANLARA AŞIK OLURLAR.
YARI DALGALI OLMAMALI DENİZ YA DURMALI YA KUDURMALI YA GİRMELİ HANÇER SONUNA KADAR YA DA KININDAN HİÇ ÇIKMAMALI
YARI GÖNÜL VERMEMELİ SEVGİLİ SONUNDA SEVMEYECEKSE
HELE YARI DUDAK HİÇ DOYASIYA ÖPMEYECEKSE!.

ONUN GÜZELLİĞİNİ HERKES GÖRÜYORSA O BENCE AZ GÜZELDİR.
HERKES BİLİYORSA O BENCE HİÇ GÜZEL DEĞİLDİR.
ONUN GÜZELLİĞİNİ YALNIZ BEN GÖRÜYORSAM BU SEVGİDİR.
ONUN GÜZELLİĞİNİ YALNIZ BEN BİLİYORSAM BU AŞKTIR.
HİÇ KİMSE BİLMİYORSA BU YANLIZLIKTIR.
HAYAT YAŞANDIĞI KADAR VARDIR. GERİSİ YA HAFIZALARDAKİ HATIRA YA HAYALLERDEKİ ÜMİTTİR.
HÜSRANI İSE BİRTEK YERDE KABUL EDİYORUM. YAŞAMAK VARKEN YAŞAYAMAMIŞ OLMAKTA.

KİMSESİZİM HISMIMDA YOK HASMIMDA! GÖRÜNMEZİM CİSMİMDE YOK RESMİMDE
DİL ÜZMEZİM, TEK HECE VAR İSMİMDE
BARINAĞIM GÖNÜL DENEN YER BENİM, BENİM ADIM AŞK!
BU GECE RÜYAMA GİR GİZLİCE BENİ SIM SIKI SAR ÖP KOKLA İYİCE
SON KEZ İSYANLAR SAVUR KÜFRET GÜZELCE VE SONRA ÇEK GİT KAHROLASI HAYATIMDAN SİNSİCE!!...

Bir silahım olsaydı, bir silahım Yoksulluğu şakağından, Kaybetmeyi kalbinden,Ve sensizliği alnın tam ortasından vururdum
.
Rüzgara hakim olamıyorsan yelkenlerini ona göre ayarla. ve unutma ki hayat karşılaştığın güçlüklerle değil
gemiyi limana getirip getiremediğinle ilgilenir

Gözlerin gökte olsaydı, yıldızlarda senin yüzünde utandırırdı yıldızları yanaklarının parlaklığı Tıpkı gün ışığının kandili utandırdığı gibi

Dostlar ırmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok...

Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya..

Dudakların gibi sıcaktı. kahveyi bıraktım. Dumanında hayalin vardı. sigarayı bıraktım.... Rüyalarımda sen vardın , uyumayı bırak

kötümser yalnız tüneli görür,iyimser tünelim sonundaki ışığı görür,gerçekçi tünelle birlikte ışığı hemde gelecek treni görür

insanlar özgür olarak doğar,ama her yerde zincire vurulmuş olarak yaşarlar.(jean jacques rousseau)
eğer dünya hakkında birazcık bir şey anlamak istiyorsak hınçtan ve nefretten arınmamız gerekir(jean genet)

TANRININ BANA VERDIGI EN KUTSAL HEDIYE SEVGI DOLU BIR KALP;
YALNIZ, BUNUN BANA ACI VERECEGINI HIC HESABA KATMAMIS OLSA GEREK
BİR YAĞMUR DAMLASI SENİ SEVİYORUM ANLAMINI TAŞISAYDI VE SEN BANA SENİ KADAR SEVDİĞİMİ SORACAK OLSAYDIN İNANKİ BİR TANEM HERGÜN YAĞMUR YAĞARDI

Sevmek bir bakıma zamanını vermektir, zaman aralarını doldurmak değil, sabahları birlikte uyanmaktır ve yelin sessizliğini gecenin gizemini bakışa bakışa duyumsamaktır sonra birbirinin damarlarında bir kavurgan kan gibi dolanmaktır...

EGER BİRGÜN BULUSACAĞIMIZ YERE GELEMEZSEM.
DÜNYANIN BÜTÜN RENKLERİNDEN OLUŞAN BİR DEMET .ÇİÇEK YAPTIR.
ÇÜNKÜ BENİ SENDEN AYIRACAK OLAN TEK KUVVET ÖLÜM BENİ YAKALAMIŞ
DEMEKTİR.

AŞKA BURUN KIVIRMAYIN O ÇÖL ORTASINDA YEMYEŞİL BİR BAHÇEDİR O BAHÇEYE LAYIK BİR BAHÇIVAN OLMAK İÇİN HER BİTKİNİN SÜREKLİ BAKIMA İHTİYACI OLDUĞUNU UNUTMAYIN

EĞER BİR FİKRE YETERİNCE BAĞLI KALIRSANIZ O FİKİR ARTIK SAYGIDEĞER HALE GELMİŞ DEMEKTİR.

SENİ BU DUNYADA 10 KİŞİ SEVİYORSA BUNLARDAN BİRİ BENİM EĞER SENİ BU DUNYADA 5 KİŞİ SEVİYORSA YİNE BUNLARDAN BİRİ BENİM EĞER BU DÜNYADA SENİ 1 KİŞİ SEVİYORSA BU KESİN BENİM EĞER BU DÜNYADA SENİ KİMSE SEVMİYORSA BİLKİ BEN ÖLMÜŞÜM

AN GELİR İNSAN GÜLERKEN AĞLARMIŞ. GÖZYAŞLARI SEL OLUP KALBİNE AKARMIŞ KAHKAHA BİR MASKE DERLER
BİLİRMİSİN? İNSAN SEVDİĞİNDEN AYRILINCA BU MASKEYİ TAKARMIŞ.

BANA DÜNYA YUVARLAKTIR DEDİN DEDİĞİN DOĞRUYSA NEDEN GERİ DÖNMEDİN.

GENÇLİĞİNE GÜVENİP ERKEN DERKEN BELKİ ELVEDA BİLE DİYEMEZSİN GİDERKEN.

DÜNYA DELİKANLI OLSAYDI YUVARLAK OLMAZDI.

ALLAH GÜCÜ ERKEĞE GÜZELLİĞİ KADINA VERMİŞ NEVARKİ HER ŞEYİ YENEN GÜÇ GÜZELLİĞE YENİLMİŞ.

BULUTLARA YÜKLEDİM HASRETİMİ, RÜZGARLARLA YOLLADIM SEVGİMİ,

YAĞMURLAR YAĞDIRDIM GÖZYAŞLARIMLA KÜÇÜK MELEKLER GÖNDERDİM SENİ ÖPMEYE! GELDİLERMİ?

BEN SENİ UNUTMAK İÇİN SEVMEDİM AMA NE İÇİN SEVDİĞİMİ UNUTTUM.

DUDAKLAR YALAN SÖYLEYEBİLİR AMA GÖZLER ASLA

HAYATTA HİÇBİR ŞEY İLK AŞKIN YERİNİ TUTAMAZ İNSAN SEVSE BİLE O İLK AŞK HİÇ UNUTULMAZ.

İLK AŞKIN İLK HATIRASI ZİHİNLERDEN SİLİNMEZ

HER SEVEN ADSIZ BİR KAHRAMANDIR VE İNSAN SEVEBİLDİĞİ KADAR İNSANDIR.

SANA SEVGİMİ YILDIZLARA BENZETİYORUM. SENİ NE KADARMI SEVİYORUM

ARTIK BENİMDE YÜREĞİMDE BİR GÖKYÜZÜM VAR.

İNSANLAR TANIDIM YILDIZLAR GİBİYDİYLER. HEPSİDE GÖKYÜZÜNDEYDİ.

AMA BEN GÜNEŞİ YANİ SENİ SEÇTİM SENİN İÇİN BİN YILDIZDAN VAZGEÇTİM. (ama sen anlamadın yazık!!!!!!....) birasda bende yprumlarınızı bekiorum

al özlü sözlere başlıyalım sizde ekleyin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-